Čau, nemíním se tu nějak představovat, a proto raději mrkněte do kapitoly Darrgor, kde je má postava ve hře podrobně popsaná.
 

Vše o MMORPG Metin2

 

DarkElf

Z jiných online her bych rád upřednosnil výbornou tahovou českou hru DarkElf. Je to hra, která nezabere moc času, a potřebujete jen obyčejný internetový prohlížeč. Takže pokud nemáte tolik času na metin, tak šáhněte raději po této skvělé hře. Jde zde o to, jak umíte přemýšlet, není to o vzteklém bouchání do klávesnice, lámání joysticků na gamepadu nebo o drhnutí myši po herní podložce xD. Vyskoušejte ji neradím špatně.

Takhle ji prezentují její tvůrci:

www.darkelf.czČeská strategie Dark Elf
Na serveru darkelf.cz již několik let běží populární fantasy online hra na motivy knihy Pána Prstenů. Dark Elfa paří několik tisíc hráčů, registrace je zdarma a pro hraní Vám stačí jen internetový prohlížeč, takže můžete odehrávat třeba i z kavárny. O čem hra je? Cílem hry je porazit vládnoucího tyrana Dark Elfa, proti kterému se musí hráči sjednotit a táhnout za jeden provaz. Centrem hry je velikánská mapa, na které obsazujete zemičky a na ostatní hráče sesíláte ničivá kouzla, například uragány a zemětřesení. Není zde nouze o intriky, spojenectví i zrady. Pokud jste schopný velitel, můžete udělat kariéru v některé slavné alianci a řídit ostatní hráče. Určitě si hru vyzkoušejte na adrese www.darkelf.cz, chce to z počátku trochu trpělivosti, ale jakmile svou armádou dobyjete první zemičku, už Vás hra nepustí!