Čau, nemíním se tu nějak představovat, a proto raději mrkněte do kapitoly Darrgor, kde je má postava ve hře podrobně popsaná.
 

Vše o MMORPG Metin2

 

Darrgor

Válečník lvl 43
Specializace: Tělesný boj
Říše: Jinno
Cech: Bushido
Hodnost: Dobrý


Ke hře jsem se dostal zcela náhodou brouzdaním po webu. Hra je zcela zdarma a stačí si jen nainstalovat program, který má asi 500 MB. Poté se zaregistrujete a můžete začít hrát. Po prvním spuštění se vam zobrazí na jakém serveru chcete hrát, potom si jen vyberete kanál(1-4). Zadáte svou přezdivku a heslo pod kterým jste se zaregistrovali na oficiálních stránkách Metinu2 a stiskněte spojit. Objeví se úvodní obrazovka, kliknete na vytvořit, zvolíte si říši a vyberete si postavu. Až ji budete mít zadáte jen její jméno, zmačknete vytvořit a vaše postava je součaástí světa Metinu2. Dejte start a jste ve hře...   
(pokud si teď nevíte rady co a jak mrkněte buď na na oficiálni web  http://www.metin2.cz a nebo na oficialní fórum http://board.metin2.cz)


Mé zlomové levly:
(omluvte mé zkrácení v nižších levlech ale už si moc nepamatuju jak to přesně bylo, ale v dalších levlech vám to vynahradím)

level 1
- 1. navštěva orientálního světa

level 5
- volím si jako svou budoucí povahu mentální boj

level 25
- měním Gilotinovu čepel (+5) za válečnou kosu (+4)

level 26
- po dvouch neuspešných pokusech pří testu na koně následuje 3. - poslední a konečně povedený
- měním stávající platové brnění tygra (+6) za plátové brnění lva (+4)

level 30
- prodávám válečnou kosu (+4) a za nízkých 800000 yangů kupuju meč z krevele neboli RIB (+5) s útokem 102 - 139, průměrnou škodou 6%, poškozením schopnosti 3% a rychlostí útoku 15%
- přistupuji k cechu Bushido, přátelské a veselé skupině lidí vedené Reed-em a jeho spolubojovníkem Musashi-m

level 33
- měním RIB +5 za RIB +6, které jsem koupil za 1 300 000 yangů, což byl dosti výhodný obchod.

level 34
- vylepšuji si smrtelné plátové brnění z +0 na +6 a přidávám 2 kameny vitality +2, ale pouze jeden pokus uspěl.

level 36
- na druhý pokus se podařila zkouška na opancéřovaného koně (neboli warhorse), se kterou mi pomohl můj cech - Bushido. Sem jim za to vděčný, expí se na něm výborně.

level 42
- měním smrtelné plátové brnění +6 za plátové brnění draka +6 a také měním nějaké šperky - to však není tak důležité, proto to nerozepisuji.