Čau, nemíním se tu nějak představovat, a proto raději mrkněte do kapitoly Darrgor, kde je má postava ve hře podrobně popsaná.
 

Vše o MMORPG Metin2

 

Postavy

V Metinu2 jsou čtyři typy postav, které se po dosažení určitého levelu zkušeností mohou rozhodnout pro jednu ze dvou specializací.


Válečník

Válečníci hrají díky svým schopnostem a těžké výzbroji významnou roli v boji zblízka. Jejich veškeré úsilí se zaměřuje na ocelově pevné tělo a vyrovnanou, klidnou mysl.

Podle toho, jakou si zvolí specializaci, můžou dvouručními meči napáchat zničující škodu nebo mečem a štítem zručně odvrátit útoky nepřítele.


Ninja

Ninjové jsou profesionální vrazi, kteří jsou schopni kdykoliv zákeřně a bez hlesu zaútočit. Aby si zachovali co největší zručnost a rychlost, nosí jen lehká brnění. Ta jim nebrání ve splývavých pohybech.

Podle toho, jakou mají specializaci, umí Ninjové navíc jak mistrovsky zacházet s dýkou, tak i v boji na dálku manipulovat lukem a šípem.


Šaman

Požehnáni moudrostí dlouhého a intenzivního studia, využívají šamani v boji kouzla a magii. Přitom prospívají jejich mystické schopnosti nejen jim samým, ale i jejich spolubojovníkům a pomocníkům.

Díky specializaci mají šamani možnost zesílit útoky nebo vyvolat jednotlivá kouzla na léčbu a podporu.


Sura

Surové jsou bojovníci, kteří získali magické síly jakmile prohlásili, že jsou připraveni nechat vyklíčit ve vlastní náruči sémě ďábla. Díky tomu jsou schopni se v boji tělo na tělo hbitě ubránit mečem nebo v boji na dálku poškodit soupeře magií.

Díky specializaci vylepšují Surové svoje kouzla útoku nebo získávají další posilující kouzla.