Čau, nemíním se tu nějak představovat, a proto raději mrkněte do kapitoly Darrgor, kde je má postava ve hře podrobně popsaná.
 

Vše o MMORPG Metin2

 

Úvod do Metinu2

Postavy a architektura v orientálním stylu tě unesou do tajuplné říše plné exotických bojových umění

Kráčej realistickými vesnicemi dálného východu a nech se okouzlit půvabem a precizností asijských bojovníků. Zakrátko budeš i ty nejen bojovat s mečem a lukem, ale i zkoušet rafinované možnosti boje se zvony a vějíři.


Vrhnou se na tebe celé tlupy nebezpečných a inteligentních nestvůr.

Můžeš několika nestvůrám naráz způsobit těžká zranění, ale buď opatrný: Sotva přemůžeš jednu nestvůru, ostatní tě nenechají na pokoji. 0bzvášt' v okolí kamenů Metin musíš být opravdu obezřetný!


Založ si vlastní cech nebo se staň členem jednoho již existujícího mocného cechu a ovlini tak osud své říše.

Výsledky tvých cechovních bojů se promítnou jak na cech jako takový, tak i na body zkušeností každého člena cechu. Musíš bojovat, abyste získali jednu z mála říšských pevností. Spolu s růstem slávy a moci vašeho cechu dostanete šanci získat v pevnosti vlastní nehráčskou postavu, kterou budete moci dále rozvíjet a zdokonalovat.


Bojuj s ostatními říšemi ve středu kontinentu.

Bojuj tváří v tvář proti ostatním hráčům z jiných říší a získej nadvládu na celým kontinentem. Na vítěznou říši čekají hmotné statky v podobě peněz a pozemků, na úspěšného hrdinu čest a sláva. Ta ti dopomůže k vyšší bojové hodnosti a převzetí vůdcovské pozice vůči ostaním členům cechu v nastávajících říšských bitvách.


Zkušení válečníci se řítí do boje!

Jako odměnu za úspěšně splněné úkoly dostaneš vlastního koně. Na koni se budeš po kontinentu pohybovat mnohem rychleji a v bojích budeš mít rozhodující výhody.


Zarybař si u řeky, jezera nebo na pobřeží.

Čím víc zdokonalíš svoje rybářské umění, tím lepší úlovek na tebe čeká. S jeho pomocí pak můžeš například míchat lektvary, které ti znovuobnoví ZB nebo MB. Výsledky v rybaření zavisí nejen na úrovni dovedností, ale i na rybářském prutu a návnadě.


Budeš se zabývat a bavit různými řemesly a četnými questy.

Spolu s růstem tvých řemeslných schopností porostou i tvoje možnosti zlepšit si předměty, které vlastníš. Četné questy tě seznámí se základními principy ve hře a postupně tě budou stavět do bitevních situací, jejichž náročnost se bude stále zvyšovat.